Na Gardě
Na Gardě

Naše závislost začala v roce 2010, kdy jsme poprvé navštívili Itálii. Od té doby jezdíme každý rok několikrát a pokaždé hledáme pro nás nová místa. Vybíráme si ale i ta „profláknutá“. Má to jednoduchý důvod. Máme o nich nejvíce informací, a proto víme, čím jsou výjimečná, kde předci utvářeli historii nebo jak vznikaly legendy.

Itálie je plná fantastických zážitků. Pro nás se stal největší perlou Řím, bezprostředně následován jezerem Lago di Garda, Florencií a Benátkami. Pro uspokojení chutí jezdíme do Kampánie a Toskánska. Lyžujeme v Dolomitech a odpočíváme na plážích podél celého poloostrova. A vždy hledáme místa spojená s Římskou říší a renesancí.

Rádi diskutujeme o všem, co se Itálie týká. Nyní zatím pouze na adrese: info@cestyitalii.cz. Ale chceme se s Vámi bavit i na FB a diskusním fóru, které však stále připravujeme. Potěšíte nás každým dotazem nebo připomínkou, díky kterým budeme schopni zlepšit naši stránku. Pro naše přátele připravujeme itineráře jejich cest, tak neváhejte, můžete to zkusit také. My díky tomu poznáváme nové destinace.